VIP

Čo je to VIPcard?

VIPcard je personifikovaná karta s číselným kódom a unikátnym číslom, ktorá umožňuje jej držiteľovi čerpať zľavy vo výške od 1% do 90% na ponuku služieb partnerských miest, atraktivít, dopravcov, obchodov a gastronomických zariadení a iných doplnkových služieb (zubár, apod.). Platnosť karty je neobmedzená.

Karta je vystavená na meno držiteľa. 

Ako môžem získať kartu VIPcard?

Pri objednávke nad 100 € u nás získate VIPcard automaticky zadarmo. Na registráciu budú použité vaše údaje z našeho ehopu. Samozrejme ak už raz získate VIPCARD pre vaše registračné údaje už na ďalšiu nárok nemáte.

 Kartu je možné si aj objednať na našom eshope, pričom si môžete zľavu uplatniť už pri svojom prvom nákupe. Cena karty je 50 €. Po prijatí objednávky vám automaticky odošleme údaje potrebné k vykonaniu platby. Pre dokončenie objednávky je potrebné uhradiť cenu novej VIPcard prevodom na účet. Zásielku s vašou novou kartou VIPcard odošleme najneskôr do 24 hodín po prijatí platby na náš účet doporučene kurierom. Poštovné je ZADARMO!

Ďalšie výhody karty VIPcard

V súčasnosti je možné VIPcard využiť na celom území SR. Spoločne s VIPcard od nás obdržíte aj informačnú brožúru s informáciou o možnostiach uplatnenia výhod vašej karty.

Touto kartou získate pre všetký nasledujúce nákupy v našom eshope zľavu 5%, stači uviesť pri ukončení objednávky číslo vašej VIPCARD

a zľava sa Vám zobrazí vo výsledku vašej objedávky.

Mapu zľav však nájdete aj na webovej stránke www.vipcard.sk, kde sú aktuálne informácie s kontaktnými údajmi, otváracími hodinami a presnou definíciou výšky a frekvencie využitia zľavy resp. zľavnenej ceny u daného zmluvného partnera. Tu nájdete aj ďalšie informácie ako sú Všeobecné obchodné podmienky a informácie o klube VIPcard.

Môj účet
 

 

Konateľ spoločnosti
Ing.Lucia Köverová   lusaro@lusaro.sk
     
Riaditeľ spoločnosti
Ing. Róbert Köver +421 907 301 818 kover@lusaro.sk
     
Obchodní zástupcovia
Marek Jačišin +421 905 519 600 jacisin@lusaro.sk
Ing. Milan Urblík +421 908 400 881 urblik@lusaro.sk
Gabriel Szczecina +421 918 576 694 szczecina@lusaro.sk
     
Oddelenie marketingu a reklamácií
    info@lusaro.sk
     
Ekonomické oddelenie
Ing. Slávka Poláčková +421 915 972 256 ekonom@lusaro.sk
     
Sklad + eshop objednávky
Miroslav Morochovič +421 907 985 972 obchod@lusaro.sk

 

 

facebook.png

 

 

skype.png

Tieto stránky vyžadujú potvrdenie používania cookies Súhlasím Zistiť viac